Signify zaktualizowało własną aplikację Philips Hue na święta

Signify zaktualizowało własną aplikację Philips Hue. Oprócz odpowiednich scen świetlnych na okres świąteczny, firma oferuje teraz również konfigurowalną alternatywę dla “Oświetlenia Adaptacyjnego” firmy Apple ze sceną “Natural Light”.

Philips Hue: Sceny na okres świąteczny

Spojrzenie na galerię scen w aplikacji Philips Hue jest warte zachodu przez cały rok, gdyż zawsze są nowe sceny do odkrycia zgodnie z porami roku i świętami.

Mamy trzy sceny świetlne, które zanurzają lampy Philips Hue w odpowiednim świątecznym świetle w zaledwie kilku krokach. Możesz uzyskać dostęp do galerii za pomocą widoku pokoju, dodając tam nową scenę, a następnie wybierając “Hue Galeria Scen Świetlnych”.

Dzięki oświetleniu adaptacyjnemu temperatura barwowa lamp jest automatycznie dostosowywana w ciągu dnia, a zawartość niebieskiego zmniejszana wieczorem. Opcję można aktywować w aplikacji Apple Home na lampę w próbniku kolorów.

Alternatywa Philips Hue jest znacznie bardziej elastyczna. Dynamiczna scena świetlna “Natural Light”, którą można również aktywować za pośrednictwem galerii scen świetlnych, jest dowolnie konfigurowalna.

Możesz dostosować zarówno okna czasowe, jak i sceny świetlne. Masz również możliwość automatycznego ściemniania światła w nocy.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply