Kamera G3: część HomeKit Secure Video camera 30% taniej na święta

HomeKit to Twoja kompleksowa platforma inteligentnego domu. A dzięki szerokiej ofercie bezpiecznych urządzeń obsługiwanych przez Aqara przez WPA3 łatwo jest kontrolować każdy aspekt domu z jednej aplikacji. Co najważniejsze, HomeKit Secure Video-compatible Camera Hub G3 firmy Aqara jest o 30% tańszy w samą porę na Boże Narodzenie.

Kamera Aqary G3 kompatybilna z HomeKit

Każdy system bezpieczeństwa potrzebuje centralnego koncentratora, a Aqara opracowała hub Zigbee z 3, który może służyć jako kamera monitorująca 2K o wysokiej rozdzielczości. Aqara Camera Hub G3 oferuje obrót o 360 stopni i nachylenie o 45 stopni, zapewniając pełny widok na każde pomieszczenie.

Camera Hub G3 łączy się bez wysiłku z HomeKit. Jest również kompatybilny z HomeKit Secure Video, umożliwiając dodanie kamery G3 w aplikacji Home, aby nagrywać materiał filmowy i oglądać go z dowolnego miejsca. Dzięki szyfrowaniu end-to-end możesz uzyskać dostęp do HomeKit Secure Video na swoim iPhonie, iPadzie, Macu, iPodzie touch lub Apple TV.

Ponadto Camera Hub G3 jest oparty na sztucznej inteligencji, dzięki czemu może uczyć się z czasem. Dzięki wbudowanemu kontrolerowi podczerwieni może nawet zastąpić kilka domowych pilotów.

Aqara oferuje specjalną ofertę 30% zniżki w sezonie świątecznym na kamerę G3. Zwykle kosztuje 109,99 USD, ale to spada do zaledwie 79,98 USD po zniżce.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply