Pixelmator Photo z dużą aktualizacją i rabatem

Pixelmator Photo na iPhone’a i iPada jest dostępny do pobrania w wersji 2.2 i oferuje zupełnie nowe regulacje przejrzystości i tekstury, które pozwalają dostosować ostrość i przejrzystość za pomocą drobniejszych szczegółów. Jednocześnie jasność i kolory zdjęć są subtelnie dostosowane tak, aby ogólnie wyglądały ostrzej i wyraźniej. Dzięki nowemu ustawieniu “Selektywna klarowność” tekstury w pasemkach, półcieniach i cieniach można regulować osobno. Jednocześnie poprawia się wydajność, Pixelmator Photo może teraz pracować prawie dwa razy szybciej. Jak wyglądają porównania do poprzedniej wersji, możesz zobaczyć na blogu Pixelamator Photo.

Pixelmator Photo polega na subskrypcji dla nowych klientów od lata 2022 roku. Obecnie pierwszy rok kosztuje 12,49 Euro zamiast 26,99 Euro. Uwaga: Oferta jest dostępna tylko pod tym linkiem. Opcjonalnie aplikację można również zapłacić jednorazowo kwotą 54,99 euro.

W tym samym czasie zespół pracuje nad wersją Pixelmator Photo na Maca. Będzie to natywna aplikacja dla macOS, która zostanie wdrożona pod koniec roku lub na początku przyszłego. Dobrą wiadomością jest fakt, że jeśli subskrybujesz Pixelmator Photo na iOS, będziesz mógł również korzystać z Pixelmator Photo na Maca bez dodatkowych kosztów. Pixelmator Photo dla komputerów Mac będzie dostępny tylko w postaci subskrypcji.

Pixelmator Photo na Maca będzie kolejną propozycją w odpowiedzi na drogie programy firmy Adobe.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply