Belkin iPhone Mount już w App Store

Wraz z iOS 16 i macOS Ventura Apple wprowadziło dość kontrowersyjną funkcję. Chodzi o możliwość zastosowania iPhone’a jako kamery internetowej dla MacBooka, Studio Display lub wyświetlaczy firm trzecich. Należy tylko pozyskać odpowiedni uchwyt, który uwzględni odpowiedni kąt, pod którym iPhone powinien być zamontowany.

Uchwyt Belkin iPhone Mount z MagSafe na komputery stacjonarne i wyświetlacze jest dobrą opcją, która powinna zadowolić klientów. Uchwyt jest już wymieniony w amerykańskim sklepie internetowym Apple Store, więc możemy się spodziewać, że w niedługim czasie będzie dostępny również w polskim sklepie.

Producent tak oto wypowiada się o swoim produkcie:

“Magnetyczne mocowanie umożliwia proste, płynne i głośnomówiące przesyłanie strumieniowe kamery. Po prostu przełącz iPhone’a w tryb pionowy lub poziomy i dostosuj kąt widzenia od pionu do 25 stopni w dół za pomocą przegubu przechyłu”.

Uchwyt powinien być kompatybilny nie tylko z ekranami Apple i komputerami stacjonarnymi, ale także z większością ekranów zewnętrznych innych producentów. Istnieje także gwint, aby móc przymocować uchwyt do statywu.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: