Ulysses z aktualizacją do wersji 29

Ulysses to chyba najlepszy program do pisania tekstów dla komputerów Mac. Wielokrotnie pisałem o tym programie, ponieważ wszystkie teksty na bloga piszę właśnie w nim. W tym tygodniu aplikacja ta otrzymała dość ważną aktualizację do wersji 29. Aktualizacja pozwala teraz użytkownikom organizować swoje pisanie w projekty z dedykowanymi sekcjami, pulami słów kluczowych itp.

Aktualizacja Ulysses do wersji 29

Największą nowością, która pojawiła się w Ulysses 29, są “Projekty”. Dzięki tej funkcji Ulysses pozwala użytkownikom skupić się na treści konkretnego projektu. Każdy projekt ma dedykowaną treść i dodatkowe sekcje, takie jak rozdziały i badania. Kiedy pracujesz nad projektem, wszystko inne jest ukryte w aplikacji. Każdy projekt ma swój własny zestaw słów kluczowych i styl eksportu. Projekty można eksportować jednym kliknięciem, a każdy projekt może mieć osobne ustawienia, takie jak styl eksportu i format pliku. Cel pisania i termin projektu są pokazane w widocznym miejscu na pasku bocznym.

Tworzenie nowego projektu
Tworzenie nowego projektu

Oprócz projektów Ulysses 29 wprowadza również kilka innych nowych funkcji i ulepszeń. Na przykład aplikacja w pełni obsługuje teraz przeciąganie i upuszczanie, a paski narzędzi i menu zostały odnowione. Niektóre “irytujące” błędy zostały naprawione wraz z aktualizacją, w tym jeden, który powodował, że aplikacja nie wyświetlała kursywy czcionek w edytorze.

Ulysses można wypróbować, pobierając program ze strony producenta. Następnie miesięczna subskrypcja kosztuje 5,99 dolarów. Program jest również dostępny w abonamentowej usłudze Setapp.

macpretorians

Jedna myśl na temat “Ulysses z aktualizacją do wersji 29

Leave a Reply