Steam pokazuje dwa nowe komputery Mac

Jeszcze w tym roku Apple ogłosił nowy 13-calowy MacBook Pro i MacBook Air z chipem M2. Ponadto Apple zaprezentowało Mac Studio z M2 Max lub M2 Ultra. Obecnie spodziewamy się, że nowe modele MacBooka Pro zostaną zaprezentowane wiosną 2023 roku. W ostatnich dniach pojawiły się już testy porównawcze wcześniej niepublikowanego komputera Mac, który identyfikował się jako Mac14.6. Ponieważ Apple nie użył jeszcze takiego oznaczenia, może to być Mac z M2 Pro lub M2 Max.

Steam pokazuje dwa nowe komputery Mac w swojej bazie danych

Platforma gier Steam publikuje co miesiąc wykaz używanych komputerów Mac i PC. W ten sposób twórcy gier otrzymują informację zwrotną na temat tego, które komputery są w użyciu i jakie specyfikacje należy wziąć pod uwagę. Co ciekawe, po raz pierwszy listopadowa oferta zawiera dwa komputery Mac, które identyfikują się jako Mac14.6 i Mac15.4. Mac14.6 to ten sam model, który niedawno pojawił się w testach porównawczych. Mac15.4 jeszcze się nie pojawił. Całkiem możliwe, że Apple rozróżnia modele 14-calowe i 16-calowe pod względem oznaczeń.

Zarówno Mac14.6, jak i Mac15.4 są reprezentowane z rozkładem 0 procent. Fakty, że urządzenia pojawiają się na liście, powinny wskazywać, że Apple testuje komputery Mac wydane do tej pory wewnętrznie – w tym na platformie gier Steam.

Ogólnie rzecz biorąc, oczekuje się, że Apple wyposaży nadchodzącego 14-calowego i 16-calowego MacBooka Pro w M2 Pro i M2 Max. “Normalny” układ M2 został po raz pierwszy użyty w czerwcu tego roku na 13-calowym MacBooku Pro i MacBooku Air. Obecnie spodziewamy się, że nowe modele MacBooka Pro narodzą się wiosną 2023 roku.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: