Airversa wprowadzi nowy nawilżacz powietrze w 2023r.

Airversa, niedawny startup, który wprowadził na rynek pierwszy na świecie (i wciąż jedyny) inteligentny oczyszczacz powietrza z obsługą filtrów, koncentruje teraz swoje wysiłki na innym produkcie mającym na celu jakość powietrza w Twoim domu.

Nowy produkt, o którym mowa, to inteligentny nawilżacz, który, jak nam powiedziano, nazywa się Humelle, aby odzwierciedlić jego związek z oczyszczaczem powietrza firmy, Purelle. Podobnie jak wspomniany oczyszczacz, Humelle będzie również używać Thread do łączności.

Urządzenie posiada 5,5-litrowy/5,8 kwartowy zbiornik na wodę. To ponad dwukrotnie większa pojemność Vocolinc MistFlow, jedynego innego nawilżacza obsługującego HomeKit na rynku o pojemności 2,5 litra.

Humelle ma wbudowane diody LED, ale w tym przypadku znajdują się one wokół podstawy urządzenia. Pierścień LED RGBIC składa się z 36 diod LED, z których każda jest w stanie wyświetlać indywidualny kolor. Podczas gdy pierścień LED jest wystawiony na działanie HomeKit oddzielnie od nawilżacza, funkcja wielokolorowa nie może być bezpośrednio sterowana w żadnych aplikacjach HomeKit, więc wszelkie utworzone schematy kolorów zostaną osiągnięte w firmowej aplikacji Sleekpoint, z tylko pojedynczymi jednolitymi kolorami w HomeKit/Apple Home.

Humelle zawiera również nie tylko czujnik wilgotności, ale także czujnik temperatury. Jeśli chodzi o kompatybilność z Matter, Airversa twierdzi, że Humelle jest w stanie współpracować z nowym standardem inteligentnego domu. Priorytetem dla firmy było i jest jednak, aby wszystko działało płynnie z Apple Home.

macpretorians

Źródło: homekitnews

Leave a Reply