Yale HomeKit Safe

Oprócz niedawno wprowadzonego zamka meblowego, Yale Smart Cabinet Lock z integracją Apple HomeKit, producent wprowadza na rynek Yale Smart Safe. Oczywiście można go również zintegrować z ekosystemem Apple. Yale nie jest też obcy obszar sejfów. Dlatego integracja inteligentnego domu trafia teraz również do sejfu producenta.

Yale Smart Safe ma wymiary zewnętrzne 250 × 350 × 300 mm i można go idealnie włożyć do istniejących mebli. Wewnętrzny wymiar to 242 × 345 × 245 mm, i jest wystarczająco dużo miejsca na szeroką gamę kosztowności. W razie potrzeby sejf można zakotwiczyć poprzez przymocowanie za pomocą dołączonych śrub tylnej ścianki. Ma objętość 20,5 litra i wagę 12,1 kg. Elektronika pracuje w sejfie z 4 bateriami AA.

Sejf można zablokować i odblokować klasycznie i fizycznie w dowolnym momencie za pomocą dołączonego klucza. Za pomocą aplikacji Yale Access możesz ustawić 4,6-cyfrowy kod PIN dla siebie jako właściciela.

Komunikacja z Yale Smart Safe odbywa się przez Bluetooth 4.2. Oddzielnie dostępny Yale WLAN Bridge nie jest wymagany do użytku w HomeKit. Jeśli jednak chcesz również wyświetlić dziennik procesów zamykania spoza domu lub zarządzać dostępem użytkownika, wymagany jest most. Yale Safe prezentuje się jako mechanizm blokujący w aplikacji Dom i może być zintegrowany ze scenami, automatykami i regułami.

Yale HomeKit Smart Safe jest dostępny bezpośrednio w sklepie internetowym producenta w cenie 289,- EUR.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply