TP-Link rozszerza swoją ofertą HomeKit

TP-Link rozszerza ofertę HomeKit o nową zewnętrzną inteligentną wtyczkę Kasa i włączniki światła ściennego.

Pierwszy z nich nie mógł pojawić się w lepszym momencie, a EP40A Outdoor Smart Plug dotarł w samą porę na okres świąteczny. Konstrukcja z dwoma wylotami jest podobna do poprzednich modeli, które widzieliśmy z TP-Link. Przy odświeżonym urządzeniu mamy do czynienia z bardziej masywną obudowa w postaci czarnego plastiku.

Kasa HomeKit Smart Plug

Tym razem wtyczka może się pochwalić wodoodpornością IP64, aby pomóc nowej wtyczce Kasa HomeKit Smart Plug wytrzymać śniegi i deszcze. Wtyczka zewnętrzna będzie używana na zewnątrz na patio lub werandzie, więc możliwość wytrzymania deszczu i niższych temperatur jest niezbędna.

Koszt wtyczki to 29,99 dolarów.

Oprócz zewnętrznej inteligentnej wtyczki, linia TP-Link Kasa otrzymuje również parę nowych włączników światła w ścianie. Przybywając w dwóch różnych formatach, oba obsługują te same połączenia z Siri, Alexą i Asystentem w projekcie Wi-Fi, który nie potrzebuje dodatkowego koncentratora.

Wtyczka HomeKit KS200 oraz KS220

Pierwszym z nich to przełącznik KS200, który pojawia się jako standardowy włącznik światła. Może włączać i wyłączać oświetlenie za pomocą dowolnego asystenta głosowego, ale ma bardziej ograniczoną funkcjonalność niż oferta wyższej klasy KS220, która jest również wprowadzana dzisiaj. Ten przełącznik światła Kasa HomeKit zapewnia funkcje ściemniacza oprócz standardowej funkcji przełącznika.

Koszt to odpowiednio 24,99 i 27,99 dolarów.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply