GarageBand z nowymi remiksami zdobywcy nagrody GRAMMY

Apple ogłosiło, że firma współpracuje ze zdobywcą nagrody GRAMMY Zeddem. Okazją tej współpracy jest dziesiąta rocznica udanego albumu Zedda „Clarity” i jego wydania w Apple Music w audio 3D. Teraz program GarageBand otrzymał nowe remiksy.

GarageBand z nowymi remiksami Zedd’a

Od teraz masz możliwość otwarcia GarageBand na swoim iPhonie i iPadzie, a następnie spróbuj nadać nagrodzonej GRAMMY piosence swój własny charakter – pod okiem i z inspiracją samego Zedd’a.

Interaktywny remiks rozpoczynasz od pobrania specjalnej i bezpłatnej wersji Live Loop GarageBand oryginalnej piosenki, a następnie obejrzenia krótkiego filmu w GarageBand Sound Library, w którym Zedd opowiada o swoich muzycznych początkach i filozofii jako producenta oraz pokazuje kulisy powstania hitu. Pokazuje również, jak stworzyć własny prosty remiks w kilka minut dzięki interfejsowi GarageBand Live Loops na iPadzie.

Utwór „Clarity” został przearanżowany za pomocą popularnego interfejsu użytkownika GarageBand Live Loops, który daje rzadką możliwość poznania wszystkich izolowanych części (wokal, bitów, syntezatorów itp.), które sprawiły, że ta piosenka odniosła taki sukces. Dzięki interfejsowi użytkownika Live Loops dla każdego jest dziecinnie proste, aby szybko zmienić układ utworu i dodać nowe elementy, bez żadnej wcześniejszej wiedzy muzycznej.

To już druga muzyczna wiadomość Apple w tym tygodniu. Zaledwie wczoraj producent z Cupertino ogłosił „Apple Music Sing”, a tym samym funkcję karaoke na iPhonie, iPadzie i Apple TV.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: