Apple uruchamia w Europie program Self Service Repair

Apple ogłosiło wprowadzenie w życie programu Self Service Repair, czyli program samodzielnej naprawy.

W kwietniu tego roku Apple uruchomiło swój program “samoobsługowej naprawy” iPhone’a w USA. W sierpniu firma rozszerzyła całość na MacBooka z chipami Apple. Jednocześnie Apple wskazał, że naprawa samoobsługowa zostanie rozszerzona na inne kraje jeszcze w tym roku. Dokładnie to właśnie stało się teraz.

Apple właśnie ogłosiło, że naprawa samoobsługowa jest teraz dostępna w ośmiu krajach europejskich: w Niemczech, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Polsce, Szwecji i Hiszpanii. Instrukcje napraw oraz oryginalne części i narzędzia Apple są dostępne w Apple Self Service Repair Store.

Apple udostępnia sklepy “Samoobsługowej naprawy”

Sklep z programem “Samoserwisowa naprawa” oferuje dostęp do ponad 200 pojedynczych części i narzędzi, a także instrukcji naprawy. Jeśli jesteś obeznany z technologią i masz doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych, możesz teraz przeprowadzać własne naprawy przy użyciu tych samych instrukcji, części i narzędzi, które są używane w sklepach Apple Store i Autoryzowanych Serwisach Apple.

Apple oferuje zestawy do wypożyczania narzędzi za 59,95 euro, dzięki czemu użytkownicy, którzy nie chcą kupować narzędzi do pojedynczej naprawy, nadal mają dostęp do tych profesjonalnych narzędzi naprawczych. Wysyłka zestawów narzędzi, które można wypożyczyć na tydzień, jest bezpłatna.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: