Apple TV+ świętuje dzisiaj światową premierę “Wyzwolenie”

Nowy oryginalny film Apple “Wyzwolenie” z Willem Smithem w roli głównej zadebiutuje w przyszłym tygodniu 9 grudnia na Apple TV+. Dzisiaj odbyła się światowa premiera.

Apple TV+: światowa premiera filmu “Wyzwolenie”

Dzisiaj światowa premiera nowego filmu Apple Oryginal Films “Wyzwolenie” z Willem Smithem. Na czerwonym dywanie spotkali się Will Smith, Ben Foster i Charmaine Bingwa oraz producenci Jon Mone i Joey McFarland, producenci wykonawczy Chris Brigham, Heather Washington, Cliff Roberts i Scott Greenberg, autor William N.

“Wyzwolenie” opowiada triumfalną historię Petera (Will Smith), człowieka, który uwalnia się z niewoli. Kierując się bystrym umysłem i niezachwianą wiarą oraz głęboką miłością do rodziny, musi oprzeć się zimnokrwistym łowcom niewolników i nieustępliwym bagnom Luizjany na drodze do wolności. Film inspirowany jest zdjęciami „Bbitego Piotra” z 1863 roku, które zostały zrobione podczas badania lekarskiego Armii Unii w wojnie secesyjnej i po raz pierwszy pojawiły się w „Harper’s Weekly”. Zdjęcie znane jako “The Scourged Back” i pokazujące blizny Petera pociągnięciami bata jego oprawców ostatecznie przyczyniło się do rosnącego oporu społeczeństwa wobec niewolnictwa.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: