BundleHunt oferuje BusyCal w bardzo obniżonej cenie

BusyCal to jedna z najpotężniejszych, elastyczna, mocno konfigurowalna i niezawodna aplikacja kalendarza dla macOS. Jest pełna funkcji oszczędzających czas i kompatybilna ze wszystkimi wiodącymi usługami w chmurze, w tym Reminders, iCloud, Google, Exchange, Office 365, Yahoo, Fastmail, Kerio, Synology, Nextcloud, ownCloud i innymi.

BusyCal integruje się również z rozwiązaniami konferencyjnymi online z Google Meets, Zoom, Webex i GoTo Meeting i rozpoznaje znacznie więcej.

BusyCal obsługuje również synchronizację bezprzewodowej sieci LAN dla tych, którzy nie chcą korzystać z usługi w chmurze ze względów prywatności lub w celu uproszczenia. Udostępniaj swoje kalendarze offline w pracy lub w domu przez WiFi.

BusyCal wyświetla Twój kalendarz w widokach dnia, tygodnia, miesiąca, roku i jako listy. To, co sprawia, że BusyCal jest wyjątkowy, to możliwość dostosowania tych widoków do bardziej precyzyjnych wg Twoich potrzeb. Możesz wybrać liczbę tygodni pokazanych w widoku miesiąca i liczbę dni pokazanych w widoku tygodnia, a nawet dostosować wygląd kalendarza, wybierając krój i rozmiar czcionki, kolory kalendarza, format czasu i inne.

Jedną z najpopularniejszych funkcji BusyCal jest osadzony panel informacyjny, który pojawia się na pasku bocznym, umożliwiając szybkie przeglądanie i edytowanie szczegółów wydarzenia z szybkością i precyzją.

Panel informacyjny został całkowicie przeprojektowany w BusyCal i oferuje czystszy, nowoczesny wygląd z ulepszoną kontrolą wyboru dat i godzin, dodawania lokalizacji, uczestników i nie tylko.

Co więcej, panel informacyjny jest w pełni konfigurowalny. Możesz pokazać tylko podstawy lub dodatkowe pola, takie jak strefy czasowe, tagi i grafika. BusyCal obsługuje również wyświetlanie Panelu Informacyjnego jako pływającego okna lub wyskakującego okienka.

Teraz BundleHunt, który znany jest ze swoich ofert promocyjnych, oddaje nam do dyspozycji ten znakomity kalendarz w promocyjnej cenie. Cena regularna tego kalendarza to 49,99 dolarów. Teraz możemy go mieć za jedyne 6,99 dolarów.

macpretorians

Źródło: bundlehunt

Leave a Reply