Apple ogłasza zwycięzców Apple Podcast Award 2022

Po raz pierwszy w historii Apple przyznało nagrodę w kategorii podcasty. Apple ogłosiło wczoraj zwycięzcę Apple Podcast Award 2022, która nagradza za wyjątkową jakość, innowacyjność i wpływ. Zainspirowana charakterystyczną ikoną aplikacji, nagroda Apple Podcasts Award reprezentuje dziesięciolecia zaangażowania Apple w pomoc twórcom w dzieleniu się swoim głosem ze światem i pomaganiu słuchaczom w odkrywaniu najlepszych podcastów.

Laureatem Apple Podcast Award jest seria historii narracji Slow Burn za swój najnowszy sezon, Roe v. Wade, moderowany przez redaktor naczelną Slate Susan Matthews. Sezon opublikowany w czerwcu 2022 roku z czterema odcinkami analizuje wydarzenia, które doprowadziły do przełomowej decyzji Sądu Najwyższego z 1973 roku. Oferuje słuchaczom dogłębne spojrzenie na tę uniwersalną i aktualną kwestię praw człowieka.

Na dzień dzisiejszy użytkownicy mogą również zapoznać się z sześcioma dodatkami Slow Burn – zupełnie nowymi odcinkami, które są dostępne wyłącznie w Apple Podcasts za darmo i oferują nowe perspektywy i głębsze spostrzeżenia. Słuchacze mogą dowiedzieć się o tworzeniu Slow Burn: Roe v. Wade, nigdy nie słyszał osobistych historii, szczegółowych wywiadów uzupełniających z postaciami z serii i dyskusji przy okrągłym stole na temat rozwoju Sądu Najwyższego z ekspertami prawnymi Slate.

Slow Burn to jeden z najpopularniejszych programów wszech czasów w Apple Podcasts. Pierwsze dwa sezony serialu są moderowane przez Leona Neyfakha i rozpatrują skandale otaczające Watergate lub Clinton-Lewiński. Dodatkowe sezony obejmują twórcze życie i tragiczną śmierć dwóch najsłynniejszych raperów na świecie, Notorious BIG i Tupaca Shakura, a także zamieszki w Los Angeles (oba moderowane przez Joela Andersona); dojście Davida Duke’a do władzy i rozgłosu (moderowane przez Josha Levina); oraz drogę do wojny w Iraku Wszystkie siedem sezonów jest dostępnych za darmo w Apple Podcasts.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: