Apple Watch Ultra z aplikacją Slopes

Apple Watch Ultra właśnie stał się jeszcze lepszy dla narciarzy i snowboardzistów. Z Apple Watch Ultra można teraz rozpocząć treningi narciarskie i snowboardowe z automatycznym wykrywaniem ośrodka wypoczynkowego. Użytkownicy Apple Watch Ultra mogą teraz rozpocząć trening narciarski lub snowboardowy po naciśnięciu przycisku Action dzięki najnowszej wersji Slopes.

Dzisiejsza aktualizacja aplikacji na iPhone’a i Apple Watch sprawia, że Slopes jest jedną z pierwszych aplikacji innych firm, które korzystają z nowego przycisku Action. Przycisk akcji jest obecnie dostępny wyłącznie w Apple Watch Ultra.

Po zainstalowaniu bieżącej wersji Slopes użytkownicy Apple Watch Ultra mogą przypisać przycisk Action do aplikacji za pośrednictwem funkcji Ustawienia. Wybierz trening jako akcję, a następnie wybierz Slopes jako aplikację do użycia.

Stoki na Apple Watch Ultra nie tylko używają przycisku Action, aby ułatwić trening narciarski. Aplikacja może również “automatycznie dowiedzieć się, w jakim ośrodku się znajdujesz podczas startu”. Twórcy Slopes dodają, że dzisiejsza wersja poprawia również obsługę Siri do rozpoczynania treningów w aplikacji.

Istnieje również nowa opcja automatycznego przełączania dowolnego zegarka Apple Watch w tryb blokady wody po rozpoczęciu treningu ze Slopes. Zapobiega to przypadkowemu naciśnięciu przycisku w aplikacji, wyłączając wprowadzanie dotykowe na Apple Watch, dopóki pokrętło Digital Crown nie zostanie przytrzymane przez kilka sekund.

Aplikację można pobrać z App Store.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac, MacLife

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: