Nowa kostka HomeKit od Aqary

Aqara nie stoi w miejscu i wypuściła wersję przełącznika HomeKit Cube T1 Pro. W tym artykule możesz dowiedzieć się, która z licznych opcji sterowania, naciskając, potrząsając, obracając, przechylając i stukając, trafiła do HomeKit.

Aqara Cube T1 Pro to bardzo specjalny przełącznik. Kształt sześcianu oferuje nie tylko sześć boków, które w razie potrzeby można pokryć scenami, ale także rozpoznaje obracanie, przechylanie o 90° lub 180°, podwójne stukanie, drżenie, podnoszenie i trzymanie, a także pchanie. Abyś nie pomylił się ze wszystkimi możliwościami, producent oznaczył strony jak kostkę.

Po podłączeniu do koncentratora z Aqara przez Zigbee 3.0, automatyzacje można również dodać do własnej aplikacji producenta. W zależności od tego, czy aktywujesz “Tryb akcji” czy “Tryb sceniczny” w ustawieniach, wyświetlane są odpowiednie wyzwalacze.

W Apple HomeKit kostka pojawia się jako przełącznik z sześcioma konfigurowalnymi przyciskami. Jedna scena może być przechowywana na stronę. Jeśli kostka zostanie obrócona, wykonywana jest zapisana scena górnej strony. Inne opcje sterowania nie pojawiają się w HomeKit, ponieważ platforma inteligentnego domu Apple po prostu nie zna tego typu sterowania.

Aqara Cube T1 Pro jest już dostępna na Amazon. Na początku Aqara oferuje 10% zniżki z kodem “CBT1PROEU”. WHomeDevices możesz z wyprzedzeniem zorientować się w funkcjach sześcianu w HomeKit.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply