Apple TV+ przedstawia „Echo 3”

Apple TV+, szczególnie w tym roku, może pochwalić się wieloma nowymi produkcjami. Mówię tu zarówno od serialach, jak i filmach pełnometrażowych takich jak chociażby „Wyzwolenie” z Willem Smithem.

Zazwyczaj premiery nowy filmów na Apple TV+ odbywają się w piątki. W tym tygodniu jest jednak inaczej. W USA w czwartek (czyli już jutro) mamy Święto Dziękczynienia, a co za tym idzie, również długi weekend. Pewnie dlatego menedżerowie Apple postanowili opublikować nowy serial „Echo 3” właśnie dzisiaj.

Apple TV+ prezentuje thriller „Echo 3”

Akcja Echo 3 rozgrywa się w Ameryce Południowej i ukazuje losy Amber Chesborough (Collins), genialnej młodej pani naukowiec, która jest emocjonalnym sercem małej amerykańskiej rodziny. Kiedy Amber znika na granicy Kolumbii i Wenezueli, jej brat Bambi (Evans) i mąż Prince (Huisman) – dwóch mężczyzn z dużym doświadczeniem wojskowym, a dokładniej mówiąc komandosi z elitarnej jednostki Armii Stanów Zjednoczonych – postanawiają odnaleźć ją pośród wojny partyzanckiej. Odkrywają przy tym, że kobieta, którą kochają, może kryć tajemnicę.

Jeśli nadal nie jesteś zdecydowany na obejrzenie serialu, obejrzyj zwiastun. Może dasz szansę „Echo 3”.

Pierwsze trzy odcinki są już dostępne na Apple TV+. Kolejnych odcinków możemy się spodziewać w każdy piątek.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: