Zakończono zdjęcia do trzeciego sezonu „Ted Lasso”

Jak donosi AppleInsider, zdjęcia do trzeciego sezonu “Ted Lasso” zostały zakończone. Oczekuje się, że długo oczekiwany trzeci sezon, który również może być ostatnim, ukaże się wiosną.

Trzeci sezon „Ted Lasso” gotowy

“Ted Lasso” to wciąż największy sukces Apple TV+ i jest równie popularny wśród widzów, jak i krytyków. Serial dwukrotnie z rzędu zdobył nagrodę Emmy dla najlepszego serialu komediowego, dzięki dobrym recenzjom pierwszego i drugiego sezonu.

Pierwszy i drugi sezon serialu ukazały się późnym latem, około sierpnia. Apple prawdopodobnie pierwotnie planowało wydać trzeci sezon latem. Produkcja została jednak opóźniona z różnych powodów. Początkowo dostępność miejsc kręcenia sprawiła, że zdjęcia rozpoczęły się dopiero kilka miesięcy później niż zwykle. Później showrunner i odtwórca głównej roli Jason Sudeikis zażądał podobno licznych rozbudowanych zmian scenariuszowych i ponownego nakręcenia odcinków, co wydłużyło czas zdjęć. Teraz, gdy zdjęcia zostały już w końcu zakończone, powinno być możliwe zakończenie postprodukcji na czas, aby można było dotrzymać ważnego terminu. Ponieważ: Jeśli trzeci sezon ma wylądować w przedziale czasowym na ceremonię wręczenia nagród Emmy w 2023 roku, to serial musi zostać wydany do 31. Maj 2023 r.

Jest to najprawdopodobniej ostatni sezon tego serialu. Taki oto post napisał Jeremy Swift, który gra postać Higginsa.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply