iPhone 15 otrzyma tytanową obudowę i nowy design

Wczoraj pisałem o plotce, która mówi, że iPhone 15 z serii Pro otrzyma więcej ekskluzywnych funkcji, niż standardowa wersja iPhone’a. Dzisiaj doszły mnie kolejne plotki. iPhone 15 ma zaoferować tytanową obudowę z zaokrąglonymi tylnymi krawędziami.

iPhone 15: nowy projekt

Według użytkownika Twittera @ShrimpApplePro, iPhone 15 otrzyma obudowę z okrągłym przejściem do tyłu, aby stworzyć nową krawędź, podobną do dolnych krawędzi obudowy najnowszych modeli MacBooka Pro.

Pomimo przejścia na materiał tytanowy, iPhone 15 “nadal będzie miał szkło z tyłu”, twierdzi przeciek, który w przeszłości często dobrze przewidywał produkty i nie tylko. Jednak @ShrimpApplePro zwraca uwagę, że informacje są zbyt wczesne, aby przyjąć je takimi, jakie są”. Innymi słowy, Apple wciąż może zmienić zdanie.

W porównaniu ze stalą nierdzewną tytan ma stosunkowo wysoką twardość, co czyni go bardziej odpornym na zarysowania. Ponadto iPhone 15 może stać się znacznie lżejszy, ponieważ tytan waży około 60 procent mniej niż stal nierdzewna o porównywalnej wytrzymałości. Chociaż @ShrimpApplePro ogólnie mówi o iPhonie 15, można założyć, że obudowa z tytanu będzie innowacją wyłącznie dla iPhone’a 15 Pro i Pro Max.

To już kolejna plotka na temat przyszłorocznych iPhonów. Przypomnijmy, że wcześniej była informacja o tym, że seria Pro będzie miała szybsze ładowanie USB-C. Mówiło się również o półprzewodnikowych przyciskach głośności i zasilania. Co okaże się prawdą? Musimy czekać do przyszłego roku.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: