watchOS 9.2 beta 3 otrzymuje nową funkcję „Race Route”

Apple Watch staje się dużo lepszym narzędziem dla sportowców, niż był do tej pory. watchOS 9 przynosi więcej danych i funkcji, które pomagają śledzić wydajność biegania. Apple ogłosiło już funkcję Race Route na WWDC w czerwcu, która ma na celu jeszcze większą poprawę wrażeń sportowych. Dzięki temu użytkownicy mogą wybrać, czy chcą konkurować ze swoim najlepszym, czy ostatnim wynikiem na często używanych trasach. Wraz z trzecią wersją beta watchOS 9.2 funkcja może być teraz testowana po raz pierwszy.

watchOS 9.2 beta przynosi „Race Route”

Funkcja ta została opracowana specjalnie dla biegaczy i rowerzystów. Użytkownicy mogą teraz rywalizować ze sobą z Race Route, który już ukończyli i nagrali jako bieg na świeżym powietrzu lub jazda na rowerze na Apple Watch. Dzięki Trasie Wyścigowej użytkownicy mogą wybrać, czy chcą rywalizować ze swoim najlepszym czy ostatnim wynikiem na często używanych torach i otrzymywać alerty podczas treningu, jeśli są przed lub za swoim tempem, czy też odchodzą od trasy.

Race Route zostanie wydany jeszcze w tym roku z watchOS 9.2 i jest kompatybilny z Apple Watch Series 4 i nowszymi modelami. Ostateczna wersja watchOS 9.2 ma zostać wydana najpóźniej do grudnia.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply