CleanMyMac X z nową aplikacją menu

CleanMyMac X to szczególnie przydatne narzędzie do utrzymania kondycji komputera Mac. Dzięki całkowicie zmienionej aplikacji menu, którą wszyscy użytkownicy komputerów Mac otrzymują bezpłatnie, możesz również szczegółowo monitorować swój komputer.

Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz stworzyć dużo wolnego miejsca, śledząc duże pliki lub duplikaty lub usuwając niepotrzebne dane. Inteligentne skanowanie CleanMyMac X jest szczególnie skuteczne. Aby uzyskać większą wydajność, narzędzie może na przykład zatrzymać działania w tle lub opróżnić pamięć, podczas gdy zintegrowany skaner złośliwego oprogramowania zapewnia większe bezpieczeństwo. Ponadto CleanMyMac X informuje o dostępnych aktualizacjach z innych aplikacji, a także wspiera Cię w ich całkowitym odinstalowaniu. W sumie program oferuje 49 narzędzi, które przyspieszają komputer Mac i chronią go.

CleanMyMac X oferuje nową aplikację menu

CleanMyMac X oferuje również rozwiązanie dla paska menu, które informuje o istotnych zmianach i “zdrowiu” systemu. Aplikacja menu pokazuje na pierwszy rzut oka, jak Twój Mac wygląda w kilku szczegółowych momentach. Mały przegląd:

  • Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem: Skanuje komputer Mac w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach w postaci adware, spyware, niechcianych aplikacji i innych zagrożeń. Jeśli zostaną znalezione zagrożenia, możesz rozpocząć pełne skanowanie za pomocą aplikacji CleanMyMac.
  • Miejsce na dysku twardym: Dokładny widok tego, które pliki zajmują dużo miejsca na dysku twardym, jaki jest stan zdrowia dysku i jaka jest temperatura.
  • Pamięć: Wyjaśnia, która aplikacja wymaga ilości pamięci RAM i jak zajęty jest Mac. W razie potrzeby możesz bezpośrednio zamknąć aplikację o wysokim zużyciu.
  • Bateria: Wyświetla cykle ładowania, stan ładowania i stan baterii. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych modułów, możesz uzyskać więcej informacji na temat “Więcej informacji” na stronie MacPaw.
  • Procesor: Wyświetlacz procentowy pokazuje wykorzystanie komputera Mac, a także temperaturę układu. Podobnie jak w przypadku modułu RAM, możesz zobaczyć, jak głodne są poszczególne aplikacje i w razie potrzeby je zamknąć.
  • Internet: Oprócz szybkości wysyłania i pobierania, ta tablica pokazuje, z którą siecią jesteś podłączony. Możesz nawet zrobić test prędkości.

Aktualizacja CleanMyMac X z nową aplikacją menu jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników – za pośrednictwem Mac App Store lub funkcji aktualizacji aplikacji.

macpretorians

Źródło: apfelpage

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: