Disk Drill 5.0

Po dwóch latach zespół programistów oprogramowania do odzyskiwania danych Disk Drill wydał nową aktualizację popularnego ratownika danych, który jest wyposażony między innymi w pełną obsługę macOS Ventura.

Nowa wersja Disk Drill dla komputerów Mac oferuje liczne ulepszenia użyteczności i jakości, aby osiągnąć najlepsze wyniki w odzyskiwaniu danych. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć Disk Drill 5 może wyszukiwać utracone dane na dysku wewnętrznym lub zewnętrznym komputera, podłączonych urządzeniach mobilnych, kartach pamięci, aparatach cyfrowych i innych.

Disk Drill z aktualizacją do wersji 5.0

Według twórców Disk Drill 5 obsługuje teraz 40 nowych formatów plików, w tym Google Pixel Motion Photos, Insta360, Canon RAW Images, RED Cinema Videos, XD i XMIND. Ponadto dyski wirtualne mogą być teraz również włączone do odzyskiwania danych.

Dzięki nowej funkcji “przewidywania” użytkownicy mogą również zobaczyć w trakcie odzyskiwania danych, jak prawdopodobne jest odzyskanie danych z określonego pliku w procesie odzyskiwania. Interfejs użytkownika również otrzymał aktualizację i ma na celu zapewnienie płynniejszego użytkowania. Dzięki wieloplatformowemu zarządzaniu sesjami skanowania, możliwe jest teraz również rozpoczęcie sesji skanowania na jednym komputerze i zakończenie jej na innym komputerze.

Disk Drill jest dostępny w App Store w cenie 229,99 zł.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply