Meross Smart Dimmer Plug z HomeKit

Oficjalnie sezon na dekoracje świąteczne już się zaczął. Jeśli szukasz inteligentnej wtyczki, aby lampki choinkowe można było sterować z iPhone’a, iPada Apple Watch lub Siri, inteligentna wtyczka ściemniacza Meross jest świetną opcją.

Urządzenie jest łatwe w konfiguracji i współpracuje również z HomeKit, Amazon Alexa i Asystentem Google. Sama wtyczka została zaprojektowana z elegancką, kompaktową konstrukcją i ma lampkę kontrolną LED, która poinformuje Cię, kiedy jest włączona. Możesz również użyć automatyzacji w aplikacji Dom, aby automatycznie włączał się o różnych porach dnia.

Meross Smart Dimmer Plug – najważniejsze funkcje

Inteligentna wtyczka ściemniacza Meross ma kilka funkcji, które wyróżniają ją na tle innych zewnętrznych inteligentnych wtyczek dostępnych na rynku, w tym:

  • Współpracuje ze wszystkimi trzema głównymi platformami inteligentnego domu: Apple HomeKit, Amazon Alexa i Asystent Google. Jeśli jesteś zainteresowany sterowaniem głosowym nad dekoracjami świątecznymi od HomeKit i Alexa – będzie to świetna opcja dla Twojego domu.
  • Wodoodporna obudowa i osłona gniazd IP44 pomagają chronić wtyczkę ściemniacza przed rozpryskami wody, kurzu i innych drobnych cząstek.
  • Wtyczka zewnętrzna może regulować jasność swoich żarówek od 1 do 100% za pomocą aplikacji lub poleceń głosowych, takich jak „Hej Siri, ustaw moje światła zewnętrzne na 50%”.

Ta inteligentna wtyczka ściemniacza to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich świateł na choinkach znajdujące się na zewnątrz.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply