Apple wydaje aktualizację oprogramowania dla wszystkich AirPodów

Apple wydało aktualizację oprogramowania sprzętowego dla AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro 1 i AirPods Max. Oprogramowanie układowe w wersji 5B58 jest teraz dostępne dla wspomnianych słuchawek, wcześniej wersja 4E71 była aktualna, która została wydana w maju.

Apple wydaje aktualizacje słuchawek

Po tym, jak Apple wydało już aktualizacje oprogramowania układowego dla różnych słuchawek Beats i AirPods Pro 2 w ciągu zeszłego tygodnia, kolejna partia aktualizacji oprogramowania jest teraz publikowana. Ściśle mówiąc, oprogramowanie układowe w wersji 5B58 jest dostępne dla AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro 1 i AirPods Max.

Towarzyszące informacje o wydaniu tak naprawdę nie pokazują, jakie innowacje wprowadziło Apple. Są to po prostu poprawki błędów i ulepszenia jakości.

Oprogramowanie zainstaluje się automatycznie w najbliższych dniach. Aby to zrobić, AirPods lub etui ładujące muszą być naładowane, a iPhone musi znajdować się w pobliżu. Nie możesz ręcznie zainicjować aktualizacji. Jeśli spełniłeś wymagania, aktualizacja powinna rozpocząć się automatycznie.

Aby sprawdzić aktualną wersję oprogramowania sprzętowego słuchawek AirPods, wykonaj następujące czynności:

  • Podłącz AirPods do urządzenia z systemem iOS
  • Ustawienia -> Ogólne -> Otwórz informacje
  • Przewiń w dół i wybierz AirPods
  • Teraz pojawia się wersja oprogramowania

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: