Spotify dla Apple Watch otrzymuje dużą aktualizację

Spotify ogłosiło szereg aktualizacji. Najbardziej niezwykła była nowa wersja aplikacji Spotify na Apple Watch. Według firmy poprawiona aplikacja oferuje “nowe i ulepszone wrażenia słuchowe” z aktualizacjami interfejsu biblioteki, wygodniejszymi funkcjami offline, rozszerzeniami podcastów i nie tylko.

Spotify dla Apple Watch coraz lepsze

Innowacje aplikacji Spotify na Apple Watch obejmują łatwiejszy dostęp do muzyki i podcastów dzięki nowemu projektowi. Nowa aplikacja ułatwia również pobieranie muzyki do słuchania offline za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Spotify przeprojektowało również interfejs użytkownika aplikacji z większymi okładkami albumów, nowymi animacjami i wieloma innymi.

Oto, co Spotify powiedziało na temat nowej aplikacji Apple Watch:

“Na dzień dzisiejszy wprowadzamy nowe i ulepszone wrażenia słuchowe dla użytkowników Spotify na Apple Watch. Oznacza to, że możesz łatwiej przeglądać i wybierać ulubioną muzykę i podcasty w swojej bibliotece oraz że możesz szybciej pobierać muzykę, aby słuchać offline na zegarku. Pojawia się również nowa, smukła konstrukcja z większymi obrazami, animacjami i dodatkowymi funkcjami, np. B. przesuwając palcem, aby polubić piosenkę. Ponadto nowe odcinki są oznaczone niebieską kropką, więc nigdy nie przegapisz żadnych nowych odcinków swoich ulubionych autorów.”

Nowa aplikacja Spotify na Apple Watch jest teraz dostępna w App Store. Spotify wydaje się wprowadzać nową wersję stopniowo, dzięki czemu nowe funkcje nie są jeszcze odblokowane dla wszystkich użytkowników.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: