Apple TV+ prezentuje “Mythic Quest – pierwsze spojrzenie w sezon 3”

Już w ten piątek na Apple TV+ rozpocznie się trzeci sezon serialu “Mythic Quest”. Aby przyjrzeć się bliżej sezonowi 3, Apple TV+ wydało teraz klip “Mythic Quest – Season 3 First Look”.

W trzecim sezonie “Mythic Quest” śledzi losy grupy twórców gier wideo, których zadaniem jest budowanie światów, tworzenie bohaterów i tworzenie legend. Najcięższe walki nie toczą się jednak w grze, ale w biurze. Podczas gdy Ian i Poppy poruszają się po świecie gry i ich partnerstwie w nowo założonym GrimPop Studios w trzecim sezonie, Dana jest zmuszona wcielić się w mediatora w nieustanne kłótnie swoich szefów. Po powrocie do Mythic Quest David przyzwyczaja się do nowej roli szefa, gdzie po raz pierwszy naprawdę rządzi, a Jo powraca jako jego asystentka – bardziej lojalna i wojownicza niż kiedykolwiek wcześniej; Carol próbuje dowiedzieć się, gdzie pasuje po nowym awansie.

W trzecim sezonie w serialu można zobaczyć między innymi McElhenney, Charlotte Nicdao, Davida Hornsby’ego, Danny’ego Pudiego i Ashly Burch.

Pamiętajcie, trzeci sezon “Mythic Quest” już w ten piątek na Apple TV+.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply