Klawiatura Nuki 2.0 z czytnikiem linii papilarnych

Nuki Smart Lock jest na rynku już od jakiegoś czasu. Jednak ostatnio firma wypuściła nowy “osprzęt” do klasycznego zamka do drzwi. Austriacki producent ma dla nas nowe akcesorium: Nuki Keypad 2.0.

Klawiatura Nuki 2.0

Wersja 2.0 przynosi trochę inną konstrukcję – klawiatura 2.0 jest większa, przyciski przesunięte i łatwiejsze do trafienia. Przede wszystkim jednak w drugiej wersji firma wprowadziła czytnik linii papilarnych.

Czujnik, który jest wyposażony w technologię podobną do smartfona, wykrywa odcisk palca w ciągu jednej sekundy, a następnie wysyła polecenie bezpośrednio do zamka za pośrednictwem bezpiecznego połączenia Bluetooth. Alternatywnie, możesz również użyć cyfr od 1 do 9 dla sześciocyfrowych kodów.

Nuki a odciski palców

Jeśli chodzi o odciski palców należy wziąć pod uwagę kilka szczegółów. Podczas konfigurowania klawiatury najpierw tworzysz sześciocyfrowy kod, a następnie możesz przypisać do niego jeden lub więcej odcisków palców. Można przechowywać do 20 odcisków palców, a także można ustawić czasy i dni dostępu dla każdego kodu.

Przy każdym skanowaniu istniejący zestaw danych jest uzupełniany o aktualny odcisk palca. “Ciągła kontrola optymalnie rozpoznaje również szybko zmieniające się odciski palców dzieci, pod warunkiem, że regularnie korzystają ze skanera” – pisze Nuki w komunikacie prasowym.

Klawiatura Nuki 2.0 jest dostępna na Amazon.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply