Twitter na iOS z aktualizacją subskrypcji Blue

Jak wiemy Elon Musk przejął Twittera. Od tego czasu zaczęło się bardzo dużo działa w firmie, nie zawsze pozytywnie. Musk zaczął od zwolnienia dużej liczby osób na stanowiskach kierowniczych (podobno już zaczął ich przyjmować z powrotem). Teraz nadszedł czas na zapowiedzianą zmianę w subskrypcji Twitter Blue.

Twitter Blue na iOS

Zgodnie z aktualizacją App Store, użytkownicy Twittera w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii mogą subskrybować “Twitter Blue” i są automatycznie weryfikowani niebieskim znacznikiem wyboru, gdy tylko subskrypcja wejdzie w życie.

Oto pełne informacje o aktualizacji Twittera dla iOS:

“Od dzisiaj dodajemy wspaniałe nowe funkcje do Twitter Blue i wkrótce będziemy mieli jeszcze więcej w zanadrzu. Pobierz Twitter Blue za 7,99 USD miesięcznie, jeśli zarejestrujesz się teraz.

Niebieski znacznik wyboru: Twoje konto dostaje niebieski znacznik wyboru, podobnie jak celebryci, firmy i politycy, których już obserwujesz.

  • Połowa reklam i znacznie lepsze reklamy: Ponieważ wspierasz Twittera w walce z botami, nagrodzimy Cię połową reklam i sprawimy, że będą one dwa razy bardziej odpowiednie.
  • Publikuj dłuższe filmy: W końcu możesz publikować dłuższe filmy na Twitterze.
  • Priorytetowe rozmieszczenie wysokiej jakości treści: Twoje treści będą miały pierwszeństwo w odpowiedziach, wzmiankach i wyszukiwaniu. Pomaga to zmniejszyć widoczność oszustw, spamu i botów.
  • Dostępność: Twitter Blue z weryfikacją jest obecnie dostępny dla iOS w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii.”

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply