Parallels Desktop 18.1 w pełni zgodny z macOS Ventura

Oprogramowanie do wirtualizacji Parallels Desktop oferuje dobry i wygodny sposób na pracę systemów Windows i macOS w środowisku wirtualnym na komputerze Mac. Wraz z aktualizacją do PD 18.1 oprogramowanie do wirtualizacji obsługuje teraz w pełni macOS Ventura i M1 Ultra Chip.

Parallels Desktop zaktualizowany do wersji 18.1

Parallels Desktop 18 został uruchomiony w sierpniu tego roku. Ta wersja przyniosła już podstawową obsługę macOS Ventura i M1 Ultra. Wraz z aktualizacją do wersji 18.1 Parallels Desktop w pełni obsługuje teraz macOS Ventura jako podstawowy system operacyjny i oferuje wiele innych ulepszeń.

Najnowsza aktualizacja oferuje również pełne wsparcie dla układu M1 Ultra, dzięki czemu użytkownicy Mac Studio mogą przypisać do 128 GB pamięci RAM do maszyny wirtualnej z systemem Windows 11. Oznacza to, że system będzie miał jeszcze więcej mocy dostępnej w przyszłości.

Aktualizacja Parallels Desktop 18.1 rozwiązuje typowe problemy ze stabilnością i bezpieczeństwem oraz zawiera następujące dodatki i ulepszenia dla wersji standardowych, profesjonalnych i biznesowych:

Parallels Desktop dla komputerów Mac Edycja standardowa

  • Ulepszone wrażenia na macOS Ventura podczas korzystania z systemu Windows 11 w trybie Spójności z Stage Manager (nowa funkcja macOS 13).
  • Ulepszona grafika w systemie Windows 11 dla różnych aplikacji OpenGL 3D, a także niektórych gier. Na przykład World of Warships, Eve Online, Optuma, ANSYS Workbench 2021, Micromine, NS-1, BobCad-Cam i ACCA Edificius.
  • Obsługa CentOS Linux Stream 9 (ARM) na komputerach Mac z chipami Apple z serii M

Parallels Desktop dla Mac Pro edycja

  • Dzięki macOS Ventura zespołowi programistów Parallels udało się zapewnić pełne wsparcie dla układu M1 Ultra, z możliwością przypisania do 128 GB pamięci RAM do maszyny wirtualnej.

Parallels Desktop dla komputerów Mac Business Edition

  • Ta aktualizacja upraszcza proces migracji ze zwykłej licencji na urządzenie do nowej licencji na użytkownika z integracją SSO/SAML.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply