Czujnik wycieku wody Meross HomeKit

Czujnik wycieku wody Meross MS400H to kompatybilny z HomeKit czujnik wycieków, który może łączyć się z siecią Wi-Fi. Urządzenie składa się z trzech części: samego czujnika, koncentratora Meross i zasilacza do czujnika. Sam czujnik ma około dwóch cali długości na jeden cal szerokości i nieco poniżej cala głębokości, więc powinien pasować do większości miejsc, w których chcesz go umieścić. Posiada trzy zęby na spodzie, dzięki czemu wykrywa wycieki wody. Zęby są również częścią procesu parowania z onboardingiem do Homekit.

Model koncentratora jest nowy w Meross, ale pojedynczy koncentrator może obsługiwać do 16 urządzeń. Zasilanie to małe pudełko, które podłącza się do gniazdka elektrycznego USB. Zawiera kod HomeKit z boku, więc zaczniesz wprowadzać go do HomeKit, aby podłączyć go do Wi-Fi. Następnie będziesz miał możliwość dodania do aplikacji Meross w celu zainstalowania aktualizacji oprogramowania układowego.

Za mniej niż 30 USD możesz otrzymać czujnik wycieku kompatybilny z HomeKit od Meross, który jest przeznaczony do wykrywania wycieków wody i powodzi.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: