“HazeOver” z aktualizacją

HazeOver to narzędzie zwiększające produktywność, które pozwala użytkownikom przyciemnić okna tła, aby skupić się tylko na jednym zadaniu – co może być przydatne dla osób pracujących na dużym wyświetlaczu z wieloma otwartymi oknami w tym samym czasie.

Aplikacja została zaktualizowana w tym tygodniu o wiele nowych funkcji, w tym obsługę macOS Ventura, skrótów i filtrów ostrości.

Dzięki HazeOver 1.9.3 aplikacja jest teraz kompatybilna ze skrótami, które są dostępne w systemie macOS Monterey i nowszych. W ten sposób użytkownicy mogą zintegrować program ze swoimi przepływami pracy. Jednym z przykładów jest utworzenie skrótu do przyciemnienia tła i jednoczesnego włączenia funkcji Nie przeszkadzać.

Dla użytkowników komputerów Mac, którzy już uaktualnili do macOS Ventura, aplikacja działa również z filtrami ostrości. To rozszerza interakcje HazeOver jeszcze bardziej, ponieważ możesz włączyć ściemnianie, gdy aktywowany jest określony tryb ostrości, a nawet automatycznie ustawić jego intensywność i kolor w zależności od włączonego trybu. Dla każdego trybu ostrości możesz ustawić inną konfigurację w aplikacji.

HazeOver automatycznie podświetla aktywne okno lub aplikację po przełączeniu okien. Mniej ważne rzeczy delikatnie zanikają w tle, pomagając zwiększyć produktywność. Ustaw intensywność i prędkość zamglenia według własnych upodobań. Czy to miękkie ściemnianie, mało wymagająca wskazówka, aby skupić się na przepływie pracy. Albo potężne ciemne tło dla bezwarunkowego poświęcenia się Twojemu obecnemu zadaniu.

Oczywiście wszystkie te funkcje są połączone ze wszystkimi innymi możliwościami, które aplikacja już oferuje, takimi jak skróty klawiaturowe, różne ustawienia ściemniania dla modeli Light i Dark oraz obsługa AppleScript.

HazeOver dostępny jest w App Store za 11,99 zł.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply