Gniazdo zewnętrzne Meross HomeKit

Wśród gniazd zewnętrznych dobrą opcją jest gniazdo Meross HomeKit.

Gniazdo jest szybko dodawane do HomeKit przez WLAN 2,4 GHz i zwykłe skanowanie kodu QR na urządzeniu. Obwód reaguje szybko podczas włączania i wyłączania. Pomimo HomeKit, własna aplikacja producenta może być nadal przydatna. Na przykład można wyświetlić siłę sygnału WLAN lub zainstalować dostarczoną aktualizację oprogramowania układowego. W aplikacji Apple Home można pogrupować dwa gniazda. Jeśli chcesz sterować funkcjami osobno, możesz również wyświetlić je jako oddzielne kafelki.

Długość łącznika to 28,5 cm. Z boku znajduje się również fizyczny przycisk, aby móc ręcznie przełączać oba gniazda w tym samym czasie. Urządzenie posiada oznaczenie IP44. Deszcz nie stanowi więc problemu, dlatego można go stosować nawet przy złej pogodzie. Temperatury m tolerowane przez gniazdo to: -40 °C ~ 70 °C.

Tylko urządzenia o maksymalnym prądzie 10 amperów mogą być podłączone do podwójnego gniazda Meross Outdoor. Dlatego nie powinno się podłączać urządzeń z mocnymi silnikami, pomp czy filtrów basenowych. Gniazdo idealnie nadaje się do oświetlenia ogrodowego oraz do małych urządzeń elektrycznych do konserwacji ogrodu.

Gniazdo zewnętrzne Meross z dwoma połączeniami jest obecnie dostępne na Amazon w cenie 169,99 zł. Jeśli wolisz kupować bezpośrednio od producenta.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply