Nuki Keypad 2.0 zbliża się wielkimi krokami

Już na początku września wiadomo było, że Nuki pracuje nad nową klawiaturą z czytnikiem linii papilarnych. Teraz premiera wydaje się być coraz bliżej. Na 8-go listopada firma z Austrii zaprosiła przedstawicieli prasy na prezentację online. Tytuł: „Nigdy nie otworzyłeś drzwi tak szybko i wygodnie”.

Nuki Keypad 2.0

Co wiadomo w tej chwili? Poniżej dziesięciu przycisków nowa klawiatura Nuki ma zainstalowany czujnik linii papilarnych i umożliwia otwieranie drzwi bez wprowadzania kodu PIN.

Według Nuki stosuje się czytnik linii papilarnych, który jest technicznie porównywalny z czujnikami, które są również używane w smartfonach. W ciągu kilku dziesiątych sekundy można rozpoznać odcisk palca, a polecenie Bluetooth otwierające drzwi można wysłać do Smart Lock.

Na TikToku można znaleźć filmik, który ujawnia nam więcej szczegółów na temat produktu. Przede wszystkim nazwa: Nuki Keypad 2.0. Opakowanie pokazuje również, że wymiary to 118 x 29 x 21 milimetrów, a do zasilania służą cztery baterie AAA, które wchodzą w zakres dostawy.

Jednak dwie dość ważne informacje nie są jeszcze znane. Czy klawiatura Nuki 2.0 jest kompatybilna ze wszystkimi inteligentnymi zamkami Nuki, czy może tylko z najnowszą generacją? A ile to będzie kosztować pod koniec dnia? Prawdopodobnie powinniśmy dowiedzieć się więcej w przyszłym tygodniu…

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: