Setapp dodaje nowy program

O Setapp pisałem już niejednokrotnie. Usługa cały czas się rozwija i dodaje nowe pozycje do swojej oferty. Dzisiaj również chciałem poinformować o nowym programie zarówno dla macOS jak i iOS.

Setapp przedstawia – Curio: Audionews and Insights

Tak oto został opisany nowy program w Setapp:

Bądź ciekawy i ucz się dalej. Dzięki Curio zainspirujesz się ekskluzywnym dźwiękiem z najlepszych światowych publikacji, w tym The Wall Street Journal, The Washington Post, WIRED, FT, The Guardian i wielu innych“.

Polecamy najlepsze historie i zamieniamy je w dźwięk, którego możesz słuchać. Przestań przewijać nieskończony strumień najświeższych wiadomości i zacznij odkrywać pomysły, które pomogą Ci myśleć inaczej. Kup Curio już teraz, aby uczyć się, rozwijać i odkrywać coś nowego każdego dnia“.

Odkryj nowe pomysły Yuvala Noah Harariego i Alaina de Bottona, ekskluzywne programy takich artystów jak Gillian Anderson oraz opowiadane artykuły z ponad 50 publikacji, w tym The Economist, The Washington Post, The Guardian, Financial Times, Bloomberg, MIT Technology Review, Aeon i wielu innych“.

Będziemy Cię informować na bieżąco, niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do dnia, robisz sobie przerwę od pracy, czy robisz kroki. Zrozum wszystko, od konfliktu rosyjsko-ukraińskiego po powstanie Tik Tok, od sztucznej inteligencji po to, jak działa twój mózg – każdy znajdzie coś dla siebie. Ciesz się krótkimi słuchaniami, długim dziennikarstwem i starannie dobranymi historiami, które bezproblemowo pasują do Twojego dnia. Świat dziennikarstwa i pomysłów czeka na Ciebie“.

Lepiej tego opisać nie można. Rzeczywiście program jest swego rodzaju odpowiednikiem czytnika RRS. I trzeba przyznać, że jest wygodniejszy w użyciu. Możesz wysłuchać wiadomości idąc do pracy, albo spacerując z psem.

A oto krótki przykład:

Zapraszam Was do wypróbowania usługi Setapp.

macpretorians

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: