Apple TV+ zapowiada ostatni sezon thrillera “Servant”

Apple TV+ pracuje nad czwartym sezonem serialu “Servant”. Apple przedstawia pierwszy zwiastun czwartego sezonu. W “Servant” niesamowita tragedia przytrafia się parze z Filadelfii, która nie tylko wystawia ich małżeństwo na próbę. Jednocześnie dar losu uwalnia tajemniczą siłę, która niespodziewanie przenika do jej życia prywatnego.

Czwarty sezon thrillera “Servant”

Po ekscytującym zakończeniu trzeciego sezonu, czwarty sezon doprowadza ostatni rozdział historii Turnera do “epickiego i emocjonalnego zakończenia”, mówi Apple. Tymczasem rozbita rodzina Turnerów musi uporać się nie tylko z rosnącym zagrożeniem ze strony Leanne, ale także z pewnością, że Dorothy się obudzi. Podczas gdy Brownstone z rodziny Turnerów wciąż się rozpada, w końcu udzielane są odpowiedzi na pytania: Kim jest Leanne Grayson, a kim dziecko w jej domu?

W głównych rolach występują: Lauren Ambrose, Toby Kebbell, Nell Tiger Free i Rupert Grint, którzy wznowią swoje role w ostatnim sezonie. Oprócz Shyamalana w serialu wystąpią Ashwin Rajan, Jason Blumenthal, Taylor Latham, Larissa E. Michel, Steve Tisch i Todd Black.

Czwarty sezon “Servant” zawiera 10 odcinków i rozpocznie się 13 stycznia 2023r.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply