iOS 16.2 dodaje nowy widget dla ekranu blokad

iOS 16.2 beta 1 został wydany dla programistów z garstką nowych funkcji i zmian. Jak się okazuje, aktualizacja zawiera nową opcję widgetu ekranu blokady dla danych Sen z aplikacji Zdrowie. Wkrótce pojawi się również nowy widget Medications.

iOS 16.2 przynosi widget Sen

Nowy widget Sen dla ekranu blokady jest zawarty w pierwszej wersji beta iOS 16.2. Możesz dodać go do ekranu blokady iPhone’a, aby szybko wyświetlić dane dotyczące snu. Istnieją dwie różne opcje: jedna, która pokazuje zbiór wykresów z ostatnich siedmiu nocy danych snu, a druga, która pokazuje bardziej dogłębne spojrzenie na poprzednią noc.

Nowy widget Sleep dla ekranu blokady dołącza do już istniejącego widgetu ekranu głównego. Wersja widgetu Sleep na ekranie głównym została dodana wraz z wydaniem iOS 15 w zeszłym roku.

Wiadomo, że Apple pracuje jeszcze nad widgetem Leki. Kiedy jednak zostanie on dodany, na razie nie wiadomo. Apple dał solidne wsparcie w zarządzaniu lekami za pomocą iOS 16. Funkcja jest zintegrowana bezpośrednio z aplikacją Zdrowie. Możesz wprowadzić swoje leki, ustalić harmonogram i otrzymywać przypomnienia oraz dowiedzieć się o potencjalnych interakcjach między lekami na swojej liście. Aplikacja ostrzeże Cię również o interakcjach między twoimi lekami a takimi rzeczami jak alkohol i marihuana.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply