Nuki Smart Lock and Matter

Nuki to producent Smart Lock, który chce wspierać nowy standard Smart Home. Zamierza to uczynić od przyszłego roku. Najprawdopodobniej jednak będzie potrzebował do tego nowego sprzętu.

Nuki a Matter

Firma musi wyjaśnić nie tylko takie tematy jak efektywność energetyczna, ale także konkretne zagadnienia dotyczące tylko i wyłącznie zamka do drzwi.

Jedną z wielkich zalet Mattera będzie wszechstronność. W małym filmie Nuki pokazuje, jak łatwo jest podłączyć Smart Lock do środowiska Google, a bezpośrednio potem do Apple HomeKit. Oba działają bardzo prosto, skanując kody QR, w zasadzie nie będziesz w stanie tutaj nic popsuć.

Oto zamki Nuki dostępne na niemieckim Amazon:

  • Nuki Smart Lock 3.0, inteligentny zamek do drzwi dla dostępu bez konieczności przebudowy, elektroniczny zamek do drzwi, certyfikat AV-TEST, biały, 60 x 110 x 60 mm – link do produktu
  • Nuki Smart Lock 3.0 Pro, inteligentny zamek do drzwi z modułem WiFi do zdalnego dostępu, elektroniczny zamek do drzwi sprawia, że smartfon staje się kluczem, z akumulatorem Power Pack, sprawdzony pod kątem AV-TEST, biały – link do produktu

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply