Apple TV+ ogłasza film dokumentalny o Stephenie Currym

Apple Original Films, A24, Unanimous Media i Proximity Media ogłosiły nowy sportowy dokument zatytułowany „Underrated”. Nowy film na Apple TV+ opowiada historię supergwiazdy NBA Stephena Curry.

Apple TV+ przedstawia film „Underrated”

W ostatnich miesiącach Apple znacznie zwiększyło swoje sportowe zaangażowanie. Jest to kontynuowane na Apple TV+ filmami dokumentalnymi o gwiazdach sportowych.

Apple Original Films, A24, Unanimous Media i Proximity Media ogłaszają nowy dokument „Underrated”, który pokazuje błyskawiczny wzrost supergwiazdy NBA Stephena Curry’ego i jego historyczny sukces podczas turnieju NCAA March Madness 2008, a także jego rekordy i przełomowy styl gry, co uczyniło go legendą NBA.

Projekt pochodzi z pierwszej oferty A24 i Unanimous. Dokumenty A24 obejmują wielokrotnie nagradzany „Val” o legendarnym aktorze Valu Kilmerze; doceniony przez krytyków, wielokrotnie nagradzany dokument „Amy” o piosenkarce i autorce tekstów Amy Winehouse oraz niedawno opublikowany drugi sezon nominowanych do nagrody Emmy filmów dokumentalnych „Home” na Apple TV+.

Tak więc czekamy na kolejny dobry film biograficzny😉

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: