NexSnap – piękne zrzuty ekranu

Tworzenie zrzutów ekranu na urządzeniach Apple jest bardzo proste. Jednak można urozmaicić te zrzuty. Do tego celu mamy aplikację NexSnap.

NexSnap pomaga tworzyć ładne zrzuty ekranu

“NexSnap oszczędza czas, automatycznie robiąc ładny zrzut ekranu z ładnym tłem. Idealne narzędzie dla założycieli firm i przedsiębiorców, którzy często dzielą się wizualizacjami danych.”

Taką informuję znajdziemy w opisie w App Store od twórca NexSnap, Olivera Martinezae. Dzięki aplikacji można zintegrować ogólnosystemowe zrzuty ekranu, a następnie automatycznie dostarczyć odpowiednie projekty tła. Do korzystania z aplikacji nie jest wymagana rejestracja ani utworzenie konta użytkownika, subskrypcja funkcji Pro jest również opcjonalna i jest skierowana głównie do profesjonalnych użytkowników.

NexSnap zapewnia pewne konfigurowalne gradienty jako obraz tła dla importowanego zrzutu ekranu, ale oferuje również wyszukiwanie Unsplash w celu wyszukiwania odpowiednich motywów na bezpłatnej platformie obrazów. Można również zastosować cienie, efekty 3D, teksty i filtry zdjęć, ale niektóre tylko z subskrypcją Pro. Utworzone prace można następnie zapisać w bibliotece zdjęć lub udostępnić bezpośrednio za pośrednictwem innych aplikacji. Jednak w darmowej wersji NexSnap rozdzielczość jest ograniczona: Edytowany zrzut ekranu z tłem miał dla mnie 1296 x 972 pikseli. Jednak w wielu obszarach stosowania ten wymiar powinien wystarczyć.

A oto możliwości tego programu, przedstawione w krótkim filmie:

NexSnap można pobrać w App Store lub na stronie producenta.

macpretorians

Źródło: appgefahren

2 myśli na temat “NexSnap – piękne zrzuty ekranu

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: