Inteligentny zamek Level Lock+ w Apple Store

Niecały tydzień temu informowałem Was o nowym inteligentnym zamku Level Lock+ z kluczem domowym. Od wczoraj zamek ten jest dostępny w sprzedaży w sklepach detalicznych Apple Store w USA.

Level Lock+

Level Lock+ jest bardzo podobny do już istniejącego Level Lock, który jest również inteligentnym zamkiem, który pozwala użytkownikom blokować i odblokowywać drzwi bezpośrednio z aplikacji Home na urządzeniach Apple. Oba produkty obsługują również karty NFC, zwykłe klucze i udostępnianie gości. Ale w przeciwieństwie do poprzedniego modelu, nowy działa również z Apple Home Key.

Apple Home Key to funkcja wprowadzona wraz z iOS 15, która pozwala producentom inteligentnych zamków zintegrować te produkty z aplikacją Portfel, dzięki czemu użytkownicy mogą otwierać drzwi, dotykając iPhone’a lub Apple Watch o zamek. Dzięki Home Key ludzie mogą również łatwo udostępniać swoje klucze innym użytkownikom iPhone’a.

Oto, co mówi opis produktu:

Najmniejszy inteligentny zamek, jaki kiedykolwiek wykonano z technologią ukrytą po wewnętrznej stronie drzwi. Za pomocą kluczy domowych wystarczy dotknąć, aby odblokować blokadę poziomu+ za pomocą iPhone’a lub zegarka Apple Watch, aby uzyskać łatwy i bezpieczny dostęp do domu. Osoby, którym udostępniasz aplikację Dom, mogą również dodawać klucze domowe do swojego Portfela.

Nowy Level Lock+ kosztuje 329 USD w Stanach Zjednoczonych.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: