Apple przedstawia „Mini Keynote”

W ostatnich tygodniach stało się już jasne, że Apple zrezygnuje z konferencji w październiku i zamiast tego ogłosi nowe produkty w komunikacie prasowym. Dokładnie tak się też stało. Jednak Apple nie poprzestało na komunikacie prasowym i opublikowało „Mini Keynote” jako film na YouTube.

Apple prezentuje iPada 10 i iPada Pro

Apple zaprezentowało wczoraj nowego iPada i nowe Apple TV 4K. Wszystkie nowości można już zamówić w Apple Online Store. Apple opublikowało 9-minutowy film o nowym iPadzie i iPadzie Pro, za pomocą którego producent omawia najważniejsze informacje o odpowiednich urządzeniach i funkcjach.

Nowy iPad Pro Apple opiera między innymi na chipie M2, innowacyjnej funkcji pływającej dla Apple Pencil, nagraniach wideo ProRes, superszybkim WLAN 6E i nie tylko.

Natomiast iPad 10 to całkowicie przeprojektowany iPad, dostępny w czterech żywych kolorach i jest wyposażony w duży 10,9-calowy wyświetlacz Liquid Retina, potężny układ A14 Bionic, zaawansowane aparaty fotograficzne, szybkie połączenia bezprzewodowe, USB-C, obsługę nowego Magic Keyboard Folio i wiele innych.

Chętnych, szczególnie na iPada 10, na pewno nie zabraknie.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: