Apple przestaje podpisywać iOS 16.0.2

Po tym, jak Apple niedawno przestał podpisywać iOS 16.0 i iOS 16.0.1, teraz przyszła kolej na iOS 16.0.2. Oznacza to, że nie możesz już przejść na ostatnią wersję, jeśli już uaktualniłeś do iOS 16.0.3.

iOS 16.0.2 bez wsparcia Apple

iOS 16.0 to duża aktualizacja z różnymi innowacjami dla iPhone’a. Wraz z iOS 16.0.1 Apple naprawił pierwsze błędy dla nowego iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro, a iOS 16.0.2 przyniósł dalsze poprawki błędów dla wszystkich modeli iPhone’a w ostatnich latach. W iOS 16.0.3 programiści dodali kolejną aktualizację poprawki błędów.

Po wydaniu nowej wersji iOS, Apple przyznaje pewne okno czasowe, dzięki czemu możliwe jest obniżenie wersji do starszej wersji. Czasami może to być przydatne, jeśli napotkasz problemy z nową wersją. Następnie użytkownicy mogą wrócić do działającej starszej wersji.

Aktualizacja do wersji iOS 16.1 już za rogiem. Wszyscy oczekują, że będzie to najpóźniej następny tydzień. Pamiętajcie, że przed wykonaniem jakiegokolwiek uaktualnienia, należy wykonać kopię zapasową obecnego systemu.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: