iMessage ma zostać przeprojektowany w 2023r.

Wraz z iOS 16 Apple wprowadził duże zmiany w systemowym iMessage. W systemie iOS 16 można teraz edytować wiadomości lub cofać ostatnio wysłaną wiadomość. Oznaczanie rozmów jako nieprzeczytanych, wspólne zaproszenia i aktualizacje statusu pojawiły się również w nowym systemie.

iMessage ma dostać nową szatę i nie tylko

Użytkownik Twittera Majin Bu doniósł o możliwości całkowitego przeprojektowania iMessage w przyszłym roku. W swoim tweecie donosi o “całkowicie odnowionym” iMessage.

Miałaby się pojawić nowa strona główna, pokoje rozmów, klipy wideo i nowe funkcje czatu w AR. Tweet pokazuje również zrzut ekranu iMessage, w którym lista rozmów jest znacznie bardziej kolorowa. Wskazuje to na możliwość wyborów kolorystycznych przez użytkownika.

Wydanie wraz z nowym zestawem słuchawkowym Apple AR/VR byłoby naprawdę dobrym posunięciem. Zestaw słuchawkowy ma skupiać się przede wszystkim na grach, konsumpcji mediów i komunikacji, co podejrzewał już zawsze dobrze poinformowany Mark Gurman z Bloomberga. W przeszłości zakładał, że Memoji i SharePlay również staną się centralną częścią zestawu słuchawkowego – które Apple zintegrowało z iMessage z iOS 16. Wraz z wydaniem zestawu słuchawkowego AR/VR zaplanowanego na 2023 rok, iMessage powinien również otrzymać dalsze funkcje zapewniające płynną komunikację w świecie wirtualnym.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: