Level Lock+ z kluczem domowym trafia na niektóre półki Apple Store

Apple stopniowo zaczął sprzedawać inteligentny zamek Level Lock+ z obsługą klucza domowego, a urządzenie zabezpieczające inteligentnego domu pojawia się w niektórych fizycznych lokalizacjach Apple Store w Stanach Zjednoczonych.

Pojawiający się na niektórych półkach Apple Store w piątek, Level Lock+ jest ulepszoną formą istniejącego inteligentnego zamka Level Lock. Jest to jeden z pierwszych na rynku, który zawiera wsparcie dla Home Key, funkcji Apple, która pozwala pobliskiemu iPhone’owi lub Apple Watch odblokować zamek.

Użytkownik Twittera James Dombro zauważył produkt w swoich lokalnych sklepach Apple Store. Pudełko wyświetla iPhone’a używanego w pobliżu dziurki od klucza, a użytkownik jest uwierzytelniony, aby go odblokować.

Krótko po odkryciu inni klienci Apple zauważyli inteligentny zamek w swoim najbliższym sklepie, chociaż wydaje się, że nie jest on dostępny we wszystkich lokalizacjach. Od soboty Apple nie zaktualizował internetowego sklepu Apple Store, aby wyświetlać blokadę poziomu +, ale pokazuje wcześniejszą blokadę poziomu klucza domowego, która obsługuje Homekit.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Jedna myśl na temat “Level Lock+ z kluczem domowym trafia na niektóre półki Apple Store

Leave a Reply