Roku przedstawia nowe produkty inteligentnego domu

Do tej pory firma Roku znana była nam głównie z urządzeń streamingowych, takich jak Roku Streaming Stick 4K. Teraz Roku rozszerzył własne portfolio o serię inteligentnych domów i oferuje je we współpracy z partnerami Wyze i Walmart od 17. października 2022 na razie na sprzedaż w USA.

Według Roku, inteligentne urządzenia domowe obejmują inteligentne żarówki w białych i jasnych kolorach, paski świetlne, inteligentne gniazda wewnętrzne i zewnętrzne, dzwonek wideo, kamerę naświetlającą, kamery wewnętrzne i zewnętrzne, a także wewnętrzną kamerę bezpieczeństwa z trybem panoramowania. The Verge mówi o nowych wydaniach:

“W przeciwieństwie do istniejących produktów sprzętowych Roku, takich jak urządzenia do przesyłania strumieniowego, głośniki bezprzewodowe i listwy dźwiękowe, te nowe gadżety inteligentnego domu wykraczają poza bezpośrednią poprawę obrazu i dźwięku. Po uruchomieniu użytkownicy będą mogli oglądać kanał wideo z dzwonka wideo Roku za pośrednictwem systemu operacyjnego Roku TV. Według Roku, linia produktów będzie również kompatybilna z Asystentem Google i Roku Voice, wsparcie dla Alexy nastąpi na początku listopada. Aplikacja mobilna Roku Smart Home będzie dostępna na iOS i Androida do zarządzania inteligentnymi urządzeniami.”

Chociaż Roku jest również członkiem Connectivity Standards Alliance, który wspólnie opracował nowy standard inteligentnego domu Matter, nowe produkty Roku nie obsługują jeszcze standardu Matter. Strona Roku wspomina również o subskrypcji kamer bezpieczeństwa i dzwonków do drzwi, które powinny obejmować dostęp do nagrań wideo w chmurze, inteligentnych alarmów dla ludzi, pojazdów i zwierząt, a także powiadomień o dostarczonych paczkach. Ceny miesięcznie i aparatu wynoszą 2,99 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy, następnie 3,99 USD/miesiąc, lub 29,99 USD za cały rok.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply