1Password na nowe urządzenie

O 1Password pisałem już na swojej stronie. Nieprzerwanie korzystam z tego programu od wielu lat. Jest dla mnie wsparciem, jeśli chodzi o zapamiętywanie haseł, loginów itp. Przechowuję w nim również ważne notatki. Aplikacja jest dostępna zarówno na macOS jak i iOS. Synchronizacja między urządzeniami nie nastręcza żadnych problemów.

1Password z aplikacją Apple Watch

Firma poszła o krok dalej i stworzyła wersję programu dla Apple Watch. Nowa aplikacja Watch zapewnia dostęp do wszystkich przechowywanych danych, nawet gdy iPhone’a nie ma w pobliżu. Tutaj znajdziesz szybki dostęp do kodów dwuskładnikowych, haseł Wi-Fi, bezpiecznych notatek i nie tylko. Jednocześnie 1Password można również skonfigurować jako komplikację na tarczy zegarka, a także funkcję ustawiania ostrości w iOS 16. Ponieważ wyświetlacz Apple Watch jest nieco mały w porównaniu z iPhonem i iPadem, hasła są wyświetlane wielkimi literami dla lepszej czytelności.

1Password 8 można wypróbować bezpłatnie przez 14 dni, ale pełny dostęp wymaga subskrypcji, która kosztuje 35,99 euro rocznie.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: