Kolejny romans Jony’ego Ive’a z Apple

Apple TV+ zabezpieczyło krótkometrażowy film animowany “Chłopiec, kret, lis i koń” oparty na książce Charliego Mackesy’ego – i wyprodukowany przez Jony’ego Ive’a.

Klasycznie animowany film ‘Chłopiec, kret, lis i koń’ opowie historię znalezioną w międzynarodowym bestsellerze o tym samym tytule, podążając za przyjaźnią czterech istot szukających domu dla chłopca.

W filmie z ilustracjami Mackesy’ego wystąpią laureat nagrody BAFTA Tom Hollander jako Kret, a także zdobywca nagrody SAG Idris Elba jako lis i Złoty Glob Gabriel Byrne jako Koń. Chłopca zagra Jude Coward Nicoll.

Film prezentuje Matthew Freud, a producentem Cara Speller z NoneMore Productions, która wcześniej pracowała nad ‘Miłością, śmiercią i robotami’. J.J. Abrams i Hannah Minghella z Bad Robot posiadają obowiązki produkcyjne, a Peter Baynton i Charlie Mackesy reżyserują ten film.

Oryginalną partyturę zapewnia kompozytor Isobel Waller-Bridge i wykonana przez BBC Concert Orchestra pod dyrekcją Geoffa Alexandra.

Obok Woody’ego Harrelsona na liście producentów wykonawczych znajduje się Jony Ive. Ive jest oczywiście byłym szefem ds. projektowania w Apple, który po swoim odejściu stworzył firmę projektową LoveFrom.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Jedna myśl na temat “Kolejny romans Jony’ego Ive’a z Apple

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: