Signal integruje funkcję story

Signal jest doskonałą alternatywą dla WhatsApp i Telegrama i można go pobrać bezpłatnie z App Store. Wielu użytkowników przełączyło się na Signal z WhatsApp i ani nie żałują tego kroku. Komunikator może być łatwo używany z odpowiednimi aplikacjami na iPhone’a, iPada i Maca, a także ma wersję na Androida.

Signal z nową funkcją w wersji beta

Najwyraźniej Signal chce teraz zwabić jeszcze więcej osób do własnego komunikatora. Jak donosi The Verge, zespół programistów Signal po raz pierwszy zintegrował również funkcję fabularną w wersji beta, która jest dostępna dla testerów od zeszłego tygodnia.

Ta funkcja powinna wydawać się znajoma wielu aplikacjom, takim jak Snapchat i Instagram. Według Signal, będzie można tworzyć obrazy, filmy i teksty z historiami i udostępniać je znajomym, które automatycznie znikają po 24 godzinach. Signal pozostaje również wierny ochronie danych i oferuje kompleksowe szyfrowanie historii. W poście na forum na temat wersji beta Greyson Parrelli z Signal wyjaśnia, kto może zobaczyć historie:

“Zawsze masz pełną kontrolę nad tym, z kim dzielisz się swoimi historiami. Możesz udostępniać swoje historie wszystkim połączeniom sygnałowym (połączenia sygnałowe = kontakty + wszyscy, z którymi rozmawiałeś 1: 1) lub z niestandardową listą znajomych lub z jedną z grup sygnałów. Kiedy dzielisz się historiami z grupami, wszyscy inni członkowie tej grupy mogą przeglądać, udostępniać, odpowiadać i odpowiadać na tę historię grupy.”

Signal jest do pobrania za darmo w App Store.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: