Starling Home Hub 12.0

Jeśli lubisz korzystać z produktów inteligentnego domu Google i Apple, musisz wypróbować Starling Home Hub. Jest to usprawniony sposób na dodanie wszystkich produktów Nest i Google Home do HomeKit. W ciągu ostatnich dwóch i pół roku zespół stojący za produktem nadal wypuszczał aktualizacje, aby produkt był jeszcze lepszy. Dzisiaj wersja 12.0 oprogramowania układowego dodaje obsługę nowego dzwonka Nest, który obejmuje ciągłe nagrywanie.

Co przynosi aktualizacja Starling Home Hub do wersji 12.0

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego Starling Home Hub 12.0 dodaje pełną obsługę nowego dzwonka Nest, w tym HomeKit Secure Video, co oznacza, że dzięki dzwonkowi Nest otrzymujesz pełną historię zdarzeń w aplikacji Apple Home, wraz z bogatymi powiadomieniami i strefami aktywności HomeKit.

Zespół Starling Home Hub jest pod wrażeniem dzwonka do drzwi Nest i HomeKit do tej pory. Umieścili tę notatkę w e-mailu do swoich klientów:

Testujemy nowy dzwonek do drzwi, odkąd po raz pierwszy dostaliśmy go w swoje ręce, i uważamy, że jest to jeden z najlepszych dzwonków wideo, jakie kiedykolwiek widzieliśmy pod względem responsywności i jakości obrazu, zarówno w dzień, jak i w nocy, dzięki wbudowanemu przetwarzaniu obrazu przez Google – pomimo faktu, że sam czujnik aparatu ma rozdzielczość tylko HD.

Starling Home Hub jest dostępny za jednorazową opłatą w wysokości 99 USD bez kosztów subskrypcji. Działa ze wszystkimi produktami Google Home. Dzięki Starling Home Hub możesz podłączyć wszystkie produkty Nest Cam, Doorbell, Thermostat, Protect, Secure i Nest × Yale Lock do HomeKit i Siri. Umożliwia również parowanie dźwięku z dowolnego urządzenia Apple przez AirPlay do Nest Audio, Mini lub Google Nest Hub. Jeśli szukasz opcji dla nowego dzwonka Nest Doorbell i HomeKit, Starling Home Hub jest najbardziej usprawnioną dostępną opcją.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: