Twitter pozwala teraz każdemu łączyć GIF-y, filmy i obrazy w tym samym tweecie

Możliwość publikowania zdjęć, filmów i GIF-ów na Twitterze nie jest czymś nowym. Jednak użytkownicy nigdy nie mieli możliwości połączenia wszystkich tych opcji w tym samym tweecie – aż do teraz. Platforma ogłosiła w środę, że od dzisiaj każdy może łączyć różne rodzaje mediów podczas publikowania nowego tweeta.

Twitter: łączenie GIF-ów i filmów z obrazami

Twitter powoli wprowadzał tę funkcję do małej grupy użytkowników od lipca. Wcześniej tweety mogły mieć tylko wiele zdjęć, jeden GIF lub film. Dzięki tej zmianie pojedynczy tweet może łączyć obrazy i filmy lub GIF-y.
W poście na blogu Twitter wyjaśnia, że dzisiejsza zmiana daje użytkownikom jeszcze więcej możliwości wyrażania siebie w sieci społecznościowej.

Zawsze szukamy nowych i ekscytujących sposobów, aby pomóc twórcom dzielić się więcej i być widzianym. Mieszanie różnych rodzajów treści wizualnych w jednym tweecie pozwala twórcom wyrazić siebie ponad 280 postaciami i daje im więcej sposobów na opowiedzenie swojej historii.

Niewiele musisz wiedzieć przed utworzeniem tweetów z połączonymi mediami. Po prostu wybierasz zdjęcia, filmy i GIF-y, które chcesz udostępnić swoim obserwatorom, i to wszystko. Istnieją jednak pewne ograniczenia. Na przykład Twitter twierdzi, że możesz dodać tylko do czterech multimediów na tweeta, a nowa opcja jest dostępna tylko w oficjalnej aplikacji Twitter na iOS i Androida.

W niedalekiej przyszłości Twitter myśli o wydaniu kolejnych nowości.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: